Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Lenry #47 üzenetére

    Nézd, én érzem hogy foggal-körömmel véded ezt a Primalt, ami lehet hogy jó dolog lehet hogy fanatizmus, nem tudom, de az eddig bemutatott tények (dögunalmas gameplay videók) és azáltal formált vélemények nem véletlenül olyanok amilyenek. Persze, lehet hogy nagy meglepetés lesz, de kétlem.

    Az ököl harc hiányát konkrétan a GS teszt videóban említik, most nem fogom kikeresni neked, de valahol tuti fent van neten. (be is mutatták hogy kőbalta / dárda nélkül nem lehetséges)
    Jól emlékszem, hogy említik a videóban, hogy már béta alatt unalmassá vált, pedig ők aztán mindent felhype-olnak, főleg ha Ubis termékről van szó ;] de ha már ők is arról tanakodnak hogy 2 óra után unalmas lehet (konkrétan nem mondják ki de eléggé céloznak rá) akkor ott tényleg baj lehet.

    A korlátozásokat pedig úgy értem, hogy mivel akkor minden "primitív" szinten állt, ezért nem tudnak sok mindent belehazudni, mert akkor "nem lenne már korhű".
    Viszont az akkori időben lévő lehetőségek kevesek voltak értelemszerűen, így kevés érdekes küldetést, feladatot tudnak a készítők a játékos elé állítani, így megmarad a szokásos menj A-B és öld le, azaz 2 rivális törzs közti klánháború story, meg még néha becsatlakoznak a csetepatéba a még primitívebb kannibál törzs is (a "3. törzs") hogy azért legyen néha más skin az ellenfélen

Új hozzászólás Aktív témák