Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bird

    addikt

    válasz Lenry #33 üzenetére

    Ámen. :R

    Kérdeznék én is valamit. Hol vannak a második világháborús témák, esetleg a vietnámi csatatér a mai lövöldözés játékokban? Szerintem sokan gondoljuk azt, hogy igény lenne rá. Jobban, mint erre... Persze ez is csak szubjektív így önmagában.

    [Roli]:Néztem én is. ;)

    [ Szerkesztve ]

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Lenry #33 üzenetére

    Szerintem sokaknak a Far Cry élményt és hangulatot a vezethető járművek és lőfegyverek adják, ezért furcsa a Primal.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Lenry #33 üzenetére

    a kor, amelyikbe repít, azt hiszem még sosem volt FPS-ben. szvsz ne írjuk látatlanban le.

    Nos vajon miért, lássuk csak... Hmmm.. talán azért, mert erről alig tudunk valamit is, így nehéz ábrázolni? Illetve ami inkább a fontosabb: lekorlátoz úgy kb. mindenben. Még egy középkori korszak is sok korlátot szab ugye, de ennél a korszaknál még primitív dolgok miatt kb. minden gyerekcipőben jár így nehéz bármit is csinálni (bármivel is komolyabban foglalkozni) mikor a legnagyobb gondunk a tűz csiholása. :DDD

    Amúgy én azért "fikázom", mert nagyon sok animáció, játékmechanikai elem és HUD visszaköszön az előző részekből (fc3, fc4) ami még eleinte jó volt és okés (fc4 esetében) de újra (fc5 / fc primal) már nem. Én látom hogy próbálnak újítani Ubiék ezzel az ős-időkkel, de nem visszafelé kéne menni ENNYIRE, hanem talán előre a közeli jövőbe, pontosan az ős-korszak adottságaiból adódó korlátozások miatt. Na meg persze azért is, mert amit eddig láttunk az nem sok jóra az reményt, illetve a kőbalta, dárda, íj hármason kívül nincs fegyver, ja és ami a legnagyobb fail, hogy ősemberünk nem tud ököllel ütni. Bizony, bizony nincs közelharc, a takedown animációkhoz is kell fegyver, nem lehet puszta kézzel szétroppantani egy őskoponyát se...de kannibálok és leszakadt végtagok vannak átvezetőkben, merthát brutalitással kell eladni ezt is, de ami a lényeg lenne az nincs benne. :U amúgy meg egy far cry 4 shangri la DLC az egész: az állatok irányítása, az íj kezelése és a kőbalta animációja is 1:1 ugyanaz majdnem :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák