Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lala666

    senior tag

    válasz erdey_a #5610 üzenetére

    Lehet nagy étvágyúak, nem tudhatod :DDD
    Az tényleg tréfás azért....

    Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

  • bul07

    nagyúr

    válasz erdey_a #5610 üzenetére

    Hát ez az, ki mennyit eszik
    Ők is 2+2fő

    Én hasábból tudok sokkat enni, ez azt jelenti hogy csak magamnak megszoktam sütni olyan 650g fagyasztott hasábott.
    Húsból elég kevés is.
    Simán lehet hogy náluk is sok hasább fogy

    Nekkem átlagba reggelire 4-5zsemle kell.
    (Már ha nem vagyok a halálomon mint a hétten, 5nap alatt fogytam 6.5Kg-ot, volt másfél nap hogy nem ettem semmit és inni is vagy két decit ittam)

    És két gyerek esettén arra kell számolni hogy akkár hónapról hónapra is nőhet az adag, főleg ilyen 10-11éves kor körül mikkor beindul a szervezett.
    És ugye jó esetben egy ilyen géppel 2-3évvel kell számolni.

    Mindenkinek magának kell kiszámolni mi elégg de ha most kicsivel számol és nem vesz nagyobbatt lehet nagyon megbánja, így érdemes bőven számolni hogy biztos elég nagy legyen a gép.
    Nagyobb gépbe lehet kevesett süttni, de fordítva.

    (
    (Láttam én már egyszáll bél embert fél csirkét megenni meg hozzá körett, és ez a normál adagja volt. Nem vagyunk egyformák))

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák