Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • San398

    őstag

    válasz Ajándékok #2429 üzenetére

    Hívd fel a Kapcsolatnál megadott telefonszámot vagy írj nekik emailt, ha felveszik válaszolnak akkor az már jó jel. :) Gmail az ügyfélszolgálat email címe, magyar telefonszám de "Bratislava" Ha probléma van akkor saját önköltségeden kell visszaküldeni a cuccot!
    Én véleményem: nem vennék ezektől semmit, pár vélemény van róluk és nem túl jó (visszaküldték a terméket, se pénz se termék. nem azt kapták amit rendeltek és az is rossz volt, levélre, telefonra nem válaszolnak
    Sajnos én is megjártam már hasonló webáruházzal. Inkább vennék ebből [link] már kettő van a családban és nem bántuk meg

    -----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Ajándékok #2429 üzenetére

    Rólunk
     
    Ez itt a Bingoo, Magyarország legújabb kuponos oldala. Célunk Vásárlóink gyors, pontos kiszolgálása, a vásárlói elégedettség maximalizálása. Mindezt nem akárhogy, hanem a lehető legjobb áron.
    Mások a legolcsóbbnak hirdetik magukat, de közel sem biztos, hogy ez így van. Nézz szét kínálatunkban és válaszd a legjobb árat, a Bingoo-t.
    Naponta újabb és újabb akciós ajánlatokkal várunk. 
     
    Kövess minket Facebook-on is, iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél a legfrissebb akcióinkról.

    Ezt írja a szlovák kuponos oldal, de a fő gond ott kezdődik, amikor megnézed azt a pár airfryert és mindnél 2400W-ot ír! Aham, ennyi pénzért 2400W...még a 10x ennyibe kerülő legerősebb Philips sincs 2400W-os.... :N

    Én finoman, de gyorsan feledném az ilyen tipusú oldalakon fellelhető noname, filléres, de nagyteljesítményű super eszközöket! Igazából az ilyen oldalakat alapból célszerű kerülni, de persze mindenki másképpen szereti az izgalmat! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák