Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    "Nem, mi nem próbáljuk megölni a PC-s piacot. Hogy csalódottak vagyunk-e a PC-s piaccal? Azt hiszem, mindenki az. A végén minden egy igazságra mutat: a kalózkodás egy nagy, tetemes, és szétágazó probléma. Ez egy olyan piac, ami rengeteget szenvedett a kalózkodás miatt, és mi mindannyian próbálunk kitalálni egy olyan módot, ami szerintünk a legjobb út ellenük."

    gyerekek, ez egy nagyon fontos gondolat, nem sírni kell, hanem elgondolkodni, h hova vezetett ez az egész kalózkodás...igen nekem is...bár nekem sok eredeti játékom van PCre, de senki sem makulátlan

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz daninet #13 üzenetére

    én nem akarom védeni a nagy cégeket, de amíg konzolra eladnak egy AAA kategóriás játékból 2-4 milliót, míg ugyan abból PCre csak max fél milliót, addig ne is számítsunk semmi jóra mint PC játékos
    konzolra is van warez, aztán még is milyen sokan veszik a játékokat, pedig a PCs játék már olcsóbb is, mint a konzolos....

    a Blizzard is védekezik a warez ellen, lásd új BattleNet rendszerüket, meg a WoWnál nem igen hallottam tört szervert 1-2 hónapnál tovább futni, ezért váltott anno sok haver eredetire...senki sem szerette, mikor letörölték a sok lvles karakterét
    jah, és a Wow új kiegészítője is vált az új BattleNet rendszerre, vajon miért?:)

    értem én h drága a játék, de a szomorú az egészben h a nyugatibb' országokban is erős a PC warez, ott, ahol a konzolos játékokat millió szám adják el....ez is érdekes

Új hozzászólás Aktív témák