Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #106 üzenetére

    Lehet.
    Veszel egy tabletet, és a hordozhatóság miatt egy tokot, a bevitel miatt billentyűzetest.
    Ha mákod van, még magyar is. Talán még többféle szögben is rögzítheted...
    Helyben, súlyban ott vagy mint egy netbook, árban már rég fölötte. Viszont a netbookra azt raksz amit akarsz(!), nem vagy droid/ios-hez kötve.
    Aki arra gerjed, bőven belefér érintőkijelzős netbook is - de kevés olyan embert látam, aki játékon kívül bármire inkább a kijelző tapicskolását választotta volna egér/pöcök/tapipad helyett.

    Tudom, tudom, le lehet venni a bilt-meg a tokot akár. Mihez veszed le? Max játék.
    Amúgy meg tegye fel az a kezét, akinek tabletje van, de okostelefonja nincs. Igen? Nem sokat látok.
    Azaz ha a divatot ki tudja az ember zárni, az ember döntő többsége sokkal jobban elvan egy netbook (vagy szubnoti, kinek mi) és egy telefonnal, mint tablettel (telefon úgyis ott lapul a zsebben).

    Vegye akinek tetszik, az kell, csak sokszor olyanokat hallok a tablet mellett, hogy a hajam égnek áll, és megpróbálják feltalálni a spanyolviaszt.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák