Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoshida

    aktív tag

    (csak a multiról fogok beszélni végig)

    Nekem win7 64bit alatt iszonyat laggolt, 40-50fps-em volt 3.1ghz core2 és 460gtx-el, ami még elmenne, de amint rádlőnek, leesik az fps 10 alá. Vagy elkezdesz tüzelni, és ugyanez.

    Kipróbáltam, egyik délután felmentem egy üres szerverre, lövök, stabil 50fps. Ahogy jöttek fel az emberkék, nem laggolt, simán végigjátszottunk egy mapot, semmi lag nem volt. Következő pálya elejére megtelt a szerver, és ugyanúgy laggoltam :) (játszhatatlan gyakorlatilag)

    Ezután kijött a patch2 és már pár fős szervereken is laggolt. Na itt felraktam egy 32bit xp-t, a win7 mellé, egyéb okból kifolyólag, és kíváncsiságból elindítottam a black ops multit (steamben, ha ugyanarra a könyvtárra installálod, és azzal az accountal lépsz be, egyből megtalálja a játékot).
    Semmi lagg, tök folyamatos, talán picit több fps is volt, végre olyan a játék, mint eddig az összes többi.
    Közbe feltornásztam a core2-t 3.4GHz-re, meg egy két dolgot le lehet venni cfg-be, és 80-100fps van stabilan, nem esik le ha rád lőnek akkor se.

    XP előtt vissza akartam szerezni a játék árát, most hogy jól fut, már csak a felére tartok igyényt :)

Új hozzászólás Aktív témák