Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz szemétégető #153 üzenetére

    En nem latom ilyen borusan a dolgot.
    Azzal vitatkoztam, hogy valaki lebagatelizalta a szakmai tudast ami mogotte van, de senki sem szivatultetest kezdett embereken. A nagy gyozkodesedben (5napos regisztracioval itt a ph!) en is inkabb azt erzem, hogy felsz, hogy munka nelkul maradsz a sok lelkes amator miatt :) (pedig egy jo szakembernek nincs mitol felnie szerintem). Lehet nem igy van, de egy biztos a ph! kozonseg segito tarsasag (amit nyilvan meg nem ertesz 5 nap utan), es inkabb azt mond meg, hogy javithatja ki utolag a hibait, minthogy meggyozd arrol, hogy ez pedig megsem jo neki, es ugy allitsd be mintha tomeggyilkos fegyver tervet rakta volna fel a netre. Te mit publikaltal itt?

    A lelkesedes nagyon fontos...ha valaki maga csinal egy kalyhat vegyen 3-4 ezer forintert egy szenmonoxid merot, es nem hal bele, max rajon, hogy ez megsem olyan egyszeru, es kihuzza a meleget a lakasbol. Edisont idezve "nem kudarcot vallottam, csupán megtaláltam tízezer olyan módot, ahogyan nem lehet felfedezni az izzót".

    Ezt mondom ugy, hogy edesapam kalyhaepitest oktat, es O is a sajt boren kezdte el megtanulni a dolgokat., lelkesedese volt, ill szerencsere meg mindig van, de O is azt gondolta mint sokan, hogy ha az elet oly sok teruleten helyt allt akkor ez is menni fog....ment is csak nem elsore. Az elso egesterrel rendelkezo...hat nevezzuk kandalloszerusegnek, nem keves idejebe, penzebe, es idegeskedesebe kerult.

    Amugy a kerdesedre a valasz: igen. Bar koltoi volt valoszinuleg, de igen nagy lukat rugtal vele, mert a nem vart valaszod nem a helyes valasz...ellentete.
    Nem ebben a topicban ugyan, de ha veszed a faradsagot, akkor a megfelelo topicban talalsz segito ph!ajtasokat weblapkesziteshez, hat ez mar csak egy ilyen antimagyar topic, nem kioktatunk, hanem segitunk/elismerunk/batoritunk. Mielott beleveted magad a forumozasba, nem art ismerkedni a kozeggel.

    Varom az elso publikaciodat itt a logouton. :R
    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák