Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Borosz #140 üzenetére

    Igen, izomlázam is van mindig, megpróbálom nem egyszerre csinálni... :D A nagyipari módszerek mellett csak a vonókés marad. De talán a gesztig (akácnál a belső kemény, sárgább rész) még a nagyiparival sem lehet, mert nem teljesen egyenletes a nemesítetlen akác törzse. Hogy a szíjács könnyebben lejöjjön, azért nem is háncsolom le egyből, hanem a fákat fektetve, fedetlen helyen tárolom évekig. Ha ezt háncsolom le, akkor könnyebben lejön és nem is repedezik fel később annyira az oszlop, tartósabb lesz kezelés híján is. Ezt persze csak az akáccal lehet megcsinálni.

    Ami a falat illeti, tudom, persze, lehetnek ilyen gixerek, de előtte kitanulmányozom a technológiát. Rólam tudni lehet, hogy a kenyérbe a sót is grammérleggel mérem, és még a kerti ágyások földjét és szintezését is vízmértékkel meg colstokkal szerkesztem meg. A kerítés-falnál sem leszek rest megtenni, és azt hiszem, még a habarcsot is mérve fogom kikeverni. (Csak a szomszéd ne lássa...) Inkább tartson egy nyáron át az építés, mint hogy elszúrjak valamit...

    lapa: Értem, kösz, akkor ez minálunk futóhomokon nem tényező. Már csak azért sem, mert a fürdővíz melegítésekor vagy egy kiadósabb, egész napos főzéskor úgyis gyöngyözik az ablakokon belülről a nedvesség... Ez a sparhelttel együtt jár. Csak az a kár, hogy diszperzittel meg mésszel festettük ki a szobákat, ami penészedik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák