Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spancho

    őstag

    Én is megvettem ,nem csalódtam kb azt kaptam ami vártam.
    A történet nem rossz ,hihető benne elég sok minden.
    Valaki WOW élményhez hasonlította a játékot ,de attól azért bőven elmarad.
    Szórakozni jó ,a DZ néha izgalmas is tud lenni ,de általában barátságosak az emberek.
    Egyedül játszva a küldetések vége felé a nem éledő zónákban néha elég rendesen fel tud idegesiteni 1-1 szuper erős ,szuper hosszú lángszórós félig örökéletű kis boss.
    A fedezékbe vonulásnál is van néha olyan ,hogy nem pont azt csinálja amit akarsz és azért halsz meg.
    A felirat nekem bejön.
    Kiegészítőkről jó lenne tudni valamit ,el nem tudom képzelni mik lehetnek majd a jövőben (főleg pénzért)
    Jó lett volna alapból ha lehetett volna választani ,hogy Division ügynök ,vagy 'gonosz' bandatag/fosztogató akarsz e lenni.
    A local chat 90%-ban valami kínai , de ami olvasható az is annyi ,hogy mindenki bosst akar bugolni.
    És van benne egy csomó kutya akik csak vicsorítanak ,de még egy se támadott meg.(mind németjuhász meg roti)
    + nem tudom mennyi idő telt el a kezdetek óta ,de elég furcsa ,hogy a közvilágítás megy ,az összes elhagyatott rendőrautónak megy a lámpája(villogó).

    Összességében tetszik ,de nem tudom mit akarnak még kihozni belőle a jövőben.
    (bármi is lesz remélem nem lesznek drágák a kiegek :D )

    [ Szerkesztve ]

    A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

  • Spancho

    őstag

    Jaj és a legnagyobb :
    Pár küldetésnél a rádióba bedumálja valami katona ,hogy :

    Köszi ,hogy jössz segíteni stb... de mondd már meg honnan lehet olyan faxa órát szerezni mint ami neked van.
    (és a legjobb ,hogy valamelyik extra változathoz jár is az óra)
    Kicsit hájpolják a játékban ,hátha neked is kell majd egy.

    A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

Új hozzászólás Aktív témák