Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    2014-es év legjobb játéka!

    Amúgy manapság nem sok kiadó ad ki úgy játékot, hogy figyelembe veszi a különböző régiók gazdasági mutatóit. A Devolver és a Croteam Európát két régióra osztotta, mi az olcsóbb régióba kerültünk, a nyugati országokban sokkal magasabb az alapár.

    A cikkírónak:
    A cikkben több helyesírási hiba is fellelhető, amint időd engedi, kérlek javítsd őket:

    Első oldal trailer alatt:
    Developer Digital -> helyesen: Devolver Digital

    Első oldal utolsó bekezdés:
    telesíteni -> gondolom "teljesíteni" akart lenni

    "nem kell semmit sem csinálni ebben a világban"
    Hát ez így eléggé félreérthető. Inkább úgy írtam volna, hogy nem kötelező a jegyzeteket/terminálokat elolvasni/használni. Ezek a játék hangulatát fokozzák és sok kérdésre választ adnak, de nélkülük is végig lehet vinni, csak így a játékos sok mindent nem fog érteni.

    Amúgy szerintem még azt is érdemes lett volna megemlíteni, hogy ebben a játékban out-of-the-box is lehet gondolkodni, vagyis sok feladatot úgyis meg lehet oldani, hogy az adott terem vagy pálya falain kívül is lehet a megoldás. A Portal-nál ilyen nem volt.

    Aztán szerintem a cikk végén be lehetne linkelni a kipróbálható, ingyenes demó verziót.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák