Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atainprison

    senior tag

    válasz hommeros #45 üzenetére

    Még mindig nem arról van szó, hogy mit mennyi idő végigrohanni, úgy hogy már ismered a játékot tudod, merre kell menni, hogy kell kinyírni a bossokat stb stb.
    Leülsz a játék elé (először) és végignyomod, az az idő számít.
    A Wolfeinsteint hoztad példának, akkor maradok annál. Azt nem rég végignyomtam, sajnos nem tudom mennyi idő volt, de mikor végeztem úgy éreztem, hogy FPS-hez képest (pl.: COD kampány) hosszú volt. Szerintem volt kb 8 óra, ami nekem elég is volt.

    Na akkor térjünk át az Orderre. Ez a játék nem 5 óra, ahogy sokan írjátok, hanem kicsit több, mint 3 !!!!.
    Én azt, hogy átvezetőket nézek nem számolom játékidőnek. Szóval mennyi is volt, ja igen 3 óra! Persze most jöhetünk azzal, hogy hardon kétpercenkénti halállal az nem 3 óra, hanem 6, juj de jó.
    És a másik iszonyatosan nagy baki (szerintem): nem lehet elnyomni az átvezetőket! Hát ez meg már miez?
    Oké hogy első végigjátszásra amúgy sem nyomnám el, mert érdekel a sztori (amúgy sok ember nincs így ezzel), de mi van a második végigjátszással?
    Megint meg kell néznem az 5 órából 2 óra átvezetőt? Ja persze a nagy túrót.

    A lényeg, hogy azzal van a probléma, hogy rohadt rövid teljes játékárhoz képest, nem tudom hogy ezt miért nem lehet beismerni.
    Lehet, hogy szép a grafika, jó a játékmenet, jó a sztori, de attól még nagyon kevés, főleg annyi pénzért. Ha kőgazdag lennék is sok lenne a többi játékhoz képest (amik 10 vagy akár 100 órára is lekötnek single player esetében)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák