Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz wjbhbdux #16 üzenetére

    de beteg vagy! :DDD

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • kwzatz

    őstag

    válasz wjbhbdux #20 üzenetére

    Lám, mennyivel többet tesz hozzá egy ilyen hsz a témához, mint az előző! Részben egyet is értek vele, biztos, hogy a sokféle karakterben mindenki megtalálja a neki tetszőt, ami miatt úgy érzi, hogy a játék neki is szól.

    "olyan üzenetet hordoz ami a játékmenet felett áll", "megpróbált a földön mindenkinek csinálni egy játékot, ezért lett sikeres, az év játéka." Ez az a rész viszont, amivel nem teljesen értek egyet. Ez nem lenne elég ahhoz, hogy év játéka legyen, pontosan a játékmenet az, ami miatt újra és újra visszatér az ember, mert szórakoztató, nem azért, mert van benne gorilla, meg "orosz pankrátornő". Eredeti a játék? Nem. Van benne néhány apró ötlet, de összességében valóban más játékokból szedte össze az elemeit. Nem tudom, hogy mennyit játszottál vele, vagy kipróbáltad-e egyáltalán, de a legtöbb Blizzard játékban (Starcraft, Warcraft 3, Diablo 2, Hearthstone, Overwatch - ezeket toltam, és imádtam eddig), így ebben is, van valami megmagyarázhatatlan pici plusz, ami miatt jó velük játszani. A Warcraft 3 amikor megjelent, oda meg vissza voltam tőle, pedig játszottam már néhány RTS-sel előtte, de minden annyira a helyén volt benne, hogy egyszerűen egyből megfogott és néhány száz óráig nem eresztett. Láttam már sok hack&slash rpg-t, de egyik sem kötött le addig, mint a Diablo 2. Én sem tudom pontosan megfogalmazni, mitől olyan jók, persze el tudom hinni, hogy valaki "nem érzi" bennük ezt a pluszt. Én egyébként nem állítom azt, hogy az Overwatch az év játéka, csak azt, hogy egy valóban nagyon jól sikerült játék, és nem azért, mert Lució brazil, Mei meg kínai. Még azt is hozzátenném, hogy a polkorrekt baromságoktól ettől függetlenül borsódzik a hátam, nevetségesnek éreztem pl. a Tracer victory pózos balhét is és azzal is tisztában vagyok, hogy a Blizzard maximálisan kiszolgálja az ilyen "igényeket", ettől viszont a játék nem lesz rosszabb.

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

  • .LnB

    titán

    válasz wjbhbdux #20 üzenetére

    És a Trackmania Nations? :F :D

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák