Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Necc #1813 üzenetére

    Igen, voltam már mind a két oldalán annak a bizonyosnak. :D

    Ezért nem járok a DLCs dungeonök felébe, hogy ne miattam szívjanak, mert tudom, hogy én vagyok a gyengébb DD általában. Egy Scalecaller Peak vagy Ruins of Mazzatun nagyon szívatós nekem pl. (legalábbis bizonyos részei). Ugyanakkor egy White Gold Tower vagy Vaults of Madness, Volenfell, Direfrost Keep BH, Tempest Island sétagalopp, ha mindenki jól csinálj a dolgát.

    És voltam úgyis, hogy amikor besoroltam a játékba és végre belépett, akkor egyből portál fogadott és én voltam az, aki helyettesített, de akkor is végigmentünk becsülettel minden gond nélkül. De sokszor kerültem össze másokkal, ahol majdnem mindenki nálam gyengébb volt, a healer folyton meghalt, a tank folyamatosan körberohangált, a másik dps meg velem együtt halt, ha már elfogyott a szusz az előző kettőből. És még hasonló random esetek. De pont tegnap pl. volt olyan is, hogy a healer jó volt, a másik dps alig sebzett, a tank dps-t volt. Vagy a healer volt a tank, a tank folyton meghalt, a másik dps-sel meg pislogtunk, hogy mi van. Próbálom magam ahhoz tartani, hogy a healer gyógyít, a tank behúzza egy helyre az ellent és közben állja a sarat, a 2 dps meg sebez, és minél hamarabb legyakja az ellent, de ez nagyon kevés alkalommal marad így. Volt, hogy egy-egy futam után néhányan együtt maradtunk és mentünk tovább még pár dungeönbe, mert együtt jó volt, de volt olyan is, hogy ketten mentünk végig 1-1 pályán, ott nyilván én voltam a gyengébb, de így is gyorsabban végigértünk, mint 4-en.

    A rotáción még dolgoznom kell, a dummy alacsony pontszámot dob, az addonok fura számokat produkálnak, néha nagyot sebzek, néha meg kevés vagyok. Meghalni már nem halok könnyen, most hogy kiismertem melyik dungeon melyik sarkán milyen ellenfél vár. :) De ahogy nő a CP-m és haladok előre egyre könnyebbnek tűnnek. + még nincs minden dungeon és mechanika a fejemben, de próbálok mindent észben tartani. :)

    Nem random módon akarok bekerülni veterán dungeonökbe, pont azért, hogy ne miattam szívjanak, ezért kérdeztem, hogy melyik könnyebb, azzal lehetne érdemesebb / könnyebb kezdeni, hogy senkinek ne legyen szenvedés. Azon is gondolkoztam, hogy guild chatben keresek partnereket akik szintén gyakorolni akarnak, így aztán mindegy, hogy 20 perc egy menet vagy 40.

Új hozzászólás Aktív témák