Új hozzászólás Aktív témák

  • morcosharcos

    tag

    válasz keopsz #11 üzenetére

    Az nem semmi :(
    (Egy szaki most elgondolkodna, hogy a kiálló két csavarra hogyan tudna előfúrással ráütni egy keményfa darabot, hogy működjön a cucc)

    Emberek, vartából csak Indestructible-t! Komolyan, tudom hogy csábítóan hangzik a "sosem kell tölteni" "környezetkímélő" meg stb. marketingrizsa, de ezek az elemlámpák a közelében nincsenek egy minőségi eszköznek. Üzemidőről meg: nem nagyon van olyan modern, powerled-del szerelt elemlámpa, ami nem bírná ki egy értelmesebb "Medium" fokozaton 3-4-5-6 óráig alkáli elemekkel, 10-20 lumenes "Low"-on, ami pedig még mindig erősebb fényt ad, mint akár a legerősebb hajtókaros vagy napelemes lámpák, 10-20-40-70 órákban kell gondolkodni. Egy szett elemmel.

    Ha kikerül az Indestructible 2aa cikk (jövőhét elején megírom), abból le lehet majd szűrni, hogy olcsón is lehet nagyon magas minőségű elemlámpát vásárolni. Konkrétan jelenleg a legtartósabb elemlámpák a piacon, aminek megvan az oka (kicsit csaltak a tervezésnél :) ), mikor kijött, azonnal vettem is egyet, emlékszem egészen ledöbbentem, mennyire egyben van a cucc. Akkoriban a Fenix gyártó lámpáit tartottam abszolút etalonnak -sok szempontból még most is- , de a Fenix strapalámpák (TK35, TK40) elbújhatnak mellette összeszerelésben, anyagvastagságban. Egyszerűen már nevetségesen erősre tervezték az általános felhasználáshoz :)

    A tesztben egyébként kölcsönlámpát használok majd, ennek az az oka, hogy az enyém már egy éve elhagytam, valahol Istállós-kő környékén pihenget egy szett eneloop akkuval :O Ha valaki megtalálja/megtalálta esetleg, egy normális áron még vissza is vásárolom tőle, bár az akkuknak szerintem "betett" a hőingadozás.

    Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

Új hozzászólás Aktív témák