Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz marc.loedi #48 üzenetére

    No, szerinted, volt csoprttarsaim kozul, akik kenik/vagjak az IT-t, hanyan dolgoznak tanarkent?

    Segitseg: informatikuskent az elso evben tobbet kerestem kis mitugrasz kezdokent, mint a kozepsulis ofom 20+ ev tanarkodassal a hata mogott.

    Az egyik csoporttarsam nyomta 1-2 evig a tanarkodast, mert megszallotkent tanitani akart. Aztan megnosult, szuletett ket gyereke es palyat kellett valtoztatnia, mert nem birtak megelni.

    Magyar-, tori-, hittantanar ismeroseimtol meg amit hallok, az katasztrofa, ugyanis naluk meg arra sincs lehetoseg, hogy a tanultakat kihasznalva egy multinal helyezkedjenek el. Oda altalaban az angolosokat veszik fel, ahol olyan melot vegeznek, hogy angliaban vagy amerikaban boven eleg lenne hozza egy erettsegi.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • erer1000

    őstag

    válasz marc.loedi #48 üzenetére

    anyám informatika tanár.
    ő sem tud angolul, és igazából ha programozás meg társai benne lennének a tantervben, hát nem tudom mit néznének a diákok, amikor infón bármi van, ők csak fészbúkozni akarnak, 30ból 3-4 embert ha érdekel akár 1 kis része a dolognak. bemutatni alaplapot, videókártyát, procit stb én adtam oda hogy majd pl mutathassa is ne csak könyvbe leírva legyenek a dolgok, próbál mindig valami plusszt belevinni az órákba de a diákok színvonala is zuhan. már én is csak pislogok a 7-8.asokon is pedig nem volt olyan rég az nekem

    amikor kérdés dogában mi az a MAN és a gyerek lerajzolt a lapra egy MAN kamiont...
    sín topológiára meg egy vasúti sínpárt rajzolt le rendesen kidolgozva egy másik, talpfákkal stb-vel együtt, az egy szint :C :C

    kedvenc, amikor valaki úgy csal Word-ben (oké azt más ismerjük amikor tabulátor és társai helyett space-el igazítja a gyerek a szövegeket) de hogy egyik gyerek le print screenelte a mintát hogy milyennek kell lenni, és azt beillesztette úgy hogy pont jónak tűnjön, na én azon hidaltam le :C :C

    szóval ha ilyenekre is alkalmatlanok akkor egy HTML PHP SQL vagy bármi más már egy öngyilkosság lenne

    [ Szerkesztve ]

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák