Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz VirsLee #84 üzenetére

    a világnak arról kellene szólnia, hogy mi ébredtünk fel először, mi csináltuk meg az ubert és nálunk adózik, amikor new yorkban taxit rendelnek.
    azokat az országokat, amelyek nem ébrednek elég korán, kizsákmányolják.

    (#87) Crafter32: szerintem a földalapú támogatás helyett inkább az alany-állítmány egyeztetésével kellene foglalkoznod. mondjuk egyikhez se értesz, az látszik.

    (#90) nemlehet "Amúgy az Über adózása szerintem nem törvényi kérdés, hanem adózási.": az adózás is törvényi kérdés, lásd az adózás rendjéről szóló törvényt :P
    "Ha itthon könyvel el hasznot, akkor adóznia kell, ha nem teszi bírságolják meg.": ezt meg a kettős adózás kizárásáról szóló nemzetközi egyezmények tiltják. Amik például téged is védenek, ha külföldön szereztél jövedelmet.

    (#92) pengwin "Szerintem a megoldás az lehetne, ha az Uber megkövetelné a vállalkozói igazolványt, a számlaadást," szerinted. szerintem meg jogszerűen nem ad számlát az uberes sofőr, akkor minek erőltetni? ezt én is az előző nagyobb uberes topic óta tudtam meg.

    szerintem meg az a megoldás, ha minden olyan elvárást, ami az utas biztonsága érdekében van, megkövetelünk az uberestől is, és egyenlő esélyeket biztosítunk, és minden olyan megoldást, ami az uberben hatékonyabb, mint a taxiban, békén hagyunk. a gazdaságot a hatékonyságnövelés viszi előre.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák