Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Ed3r_X_ #113 üzenetére

    "maximum számodra nem."

    Nos, igen ezt ki is emeltem, hogy az az én véleményem és én gondolom így, nem általánosítva írtam. Tudod csak az zavar, hogy ezt direkt bele is fogalmaztam a mondandómba. Ha ezt megértetted volna, akkor rájöttél volna, hogy minden további érvelés egyszerűen felesleges.

    FarCry története biztos nagyon változatos. Mert az alap felállás mindig a következő. Van egy sziget, vagy afrika. Ott él egy gonosz diktátor, aki csúnya dolgokat csinál. A játék főszereplője egy Jersey Shore-ból szabadult vagány csávó. Aki mindig véletlen kerül a szigetre vagy az adott területre. Elsőre mindig megpróbál menekülni, de az első 20perc után feléled benne a lelkiismeretes patrióta aki mindenkit meg akar menteni. Ezért útnak indul szebbé tenni a világot. :) Nem mondom, hogy rossz. De van ennél jobb is.
    A FarCry 3 pedig azzal lopta be a leendő villalakó korosztály szívébe magát, hogy volt benne szex. És hát egy igazi kockát azzal le lehet venni a forgószékéről. :D

    Ne érts félre ezt nem neked címeztem. :)

    Poénra vettem a figurát mert már nagyon nem érdekel ez a téma, ha valakinek esetleg nem esett volna le!

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák