Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Quasi_modo #60 üzenetére

    "Ne keverd a minőséget a felbontással, ha kérhetem. "

    Nem keverem.

    Minőségbe nekem beleszámít:
    - színtorzulás nélküli láthatósági szögek mértéke
    - színhűség
    - kontraszt
    - felbontás

    Ezek közül a kontraszt jobb az SGS-nél, ha adott világosabb szín a teljes feketéhez viszonyul (ami az AMOLED technológiából adódik), de ha már sötétebb szín a világosabbal való kontrasztjáról van szó, akkor ez az előny elveszik. A többi esetben az iPhone 4 kijelzője fölényesen elveri az SGS-ét.

    Ha neked ez nem elé plusz, azt megértem, bár nem tudom, hogy a technológia jelenlegi szintjén mit várnál el még, tekintve, hogy per pillanat nincs jobb megoldás a piacon.

    ---

    Ami viszont a Galaxy S-nél megdöbbentett, hogy viszontláttam a plazma megjelenítők beégéses problémáját, ha elfordítottam a készüléket és az átfordította a képet, akkor világos háttérnél gyönyörűen látszott a fejléc csíkja, az akku, térerő és egyéb üzemmódok kijelzésének szellemképe. Persze ez pár perc után eltűnt, ha azon a területen más információ gyorsan cserélődött (pl. filmlejátszás), de böngészés közben végig ott volt és folyamatosan odavonzotta a tekintetem mint mikor az ember tudja, hogy van egy hibás pixel és folyton azt nézi :)
    No ez eléggé gagyi hatást keltett.

Új hozzászólás Aktív témák