Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolka75

    tag

    válasz #70339072 #17963 üzenetére

    Ja vagy ügy :Y akkor én olvastam ezek szerint félre valamit :W a Brutál hang és képi dolgokat NAGY megelégedéssel és örömmel használom :R szuper dolog ! én kis naiv azt hittem hogy csak simán át kell
    írnom pár számot a játékban és kevesebb lesz a kamionok száma az utakon ! a módok át írása és át szerkesztése nekem már HATALMAS feladat lenne :((
    köszönöm a segítséged Stewen1967 :R Az alábi pár sort te irtad néhány hozzá szólással előrébb ! én ebből gondoltam előbbi okfejtésem :U

    Az AI traffic pack lesz szerintem mert a címe is a forgalomra utal....

    A Brutálban igen csak vannak AI kamionok és a forgalomban találkozol is velük minden felé. Annyiban van csak életszerűre alkotva a paraméterezése, hogy míg a gyáriban minden harmadik szembejövő AI kamion, addig a brutálban életszerű és ritkább de vannak.

    Így jobb az FPS és életszerűbb a forgalom is.

    Nos a brutál igen csak alul lehet mert még az első 10 mod között sincs, ez azért aggasztó csak mert sok mod más meglepetés paramétereket is tartalmazhat amiről az alkotója nem is beszél, alaposan felűl írva akár az fps gyorsulást okozó paramétereket is.

    [ Szerkesztve ]

    Zolka, Galaxy A5

Új hozzászólás Aktív témák