Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Ofanaht #38 üzenetére

    "Az operációs rendszer menüje kezelése nehézkes volt, a cheat funkció hibás, az 500 GB-os háttértárból pedig csupán 362 állt rendelkezésünkre, a hardverhibákról már nem is beszélve. Tömören: a vásárlók elégedetlenek voltak." - idézet az ominózus cikkből

    Háháh, mekkora szagértelem uralkodik arrafele :D Épp a menü vitte a pálmát már megjelenéskor is (valljuk be, dashboard terén az Xbox mindig is jobb volt, ezt volt PS3 és jelenlegi PS4 tulajként is el kell ismernem), a hibás "cheat" funkciónak kifejezettem örültem (gondolom), hardverhiba meg tényleg annyi volt, mint a bűn... HA a külső tápegységet, a hangtalan működést és a stabil rendszert annak tekintjük. Persze egyes usereknek tücskök ciripeltek a gépben, másoknál meg működött az "Xbox, make a coffee" parancs.

    Szakértelem csúcsa, hogy szerintük a Microsoft megöli a One-t a One S-sel. Tééényleg?! Fúbakker, mekkora köcsög egy vállalat, hogy kiad egy revíziót a konzolból, extra funkciókkal, olcsóbban. Egyébiránt a Play Anywhere nekem nem feltétlen tetszik, mert sok exkluzív tényleg nem marad. Ellenben a One (S) azoknak lesz alternatíva, akik olcsón szeretnének játszani, mert a platform nem fog kihalni egyik percről a másikra, egy középkategóriás VGA árából meg ott van egy One S a nappaliban. Vagy ha vastagabb a tárca, akkor Project Scorpio.

    Na meg, hogy elavult volt a konzol megjelenéskor? A One lehet, de a PS4 kevésbé, az már más, hogy a PC hamar beéri a konzolokat.

    Amúgy köszi, hogy megemlítetted, ma röhögtem egy jót.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák