Keresés

Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Én örülök, hogy meglett végül az acc, meg tanulságos történt, de nem tudok ezek mellett szó nélkül elmenni.

    Ha egy logout bejegyzés lenne egy újonctól, vagy kvázi-tagtól, rendben, de egy házigazdáról van szó egy játékokkal foglalkozó oldalon.
    Lehet bmire fogni (karácsonyi hajtás, fáradtság, stb), de itt akkor is egy hatalmas önhibáról van szó, aminek a mozgatórugója (kapzsiság--> ingyen játékban való reménykedés) miatt én egyáltalán nem tudok együtt érezni senkivel.

    Jelszót soha senkinek nem adunk meg, ez az első szabály, ami szerint éljük a digitális életünket.
    Olyan ajánlat, ahol szenzitív adatot(bmilyen jelszó+azonosító) kérnek cserébe vmi ingyen dologért/ajándékért eleve gyanús, hát még ha több ilyen adatot is kérnek egyszerre.
    Ha ilyennek bedől az ember, utána ne csodálkozzon, hogy csúnya dolgok történnek vele.

    Kövezzetek meg nyugodtan, de ez engem egyáltalán nem hatott meg.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Aktív témák