Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz falijja #91 üzenetére

    nemtom, szerintem a jelenlegi konzolgenerációt már nem a játékok adják el, mint 2 generációval ezelőtt, hanem nagyrészt a csatolt szolgáltatások, pláne, hogy közel nincs akkora különbség hw terén a két konkurens között, mint eddig. ez különösen az XBOX One-on érződik, teljesen uralni akarja a nappalidat, és ott ahol működik az összes szolgáltatás, amit a nagy víz túloldalán beleterveztek, ott fogja is tudni, de mi itthon csak pislogni tudunk a Netflix logóra.

    ezzel szemben egy játékra kitalált linux szerintem sokkal jobb szórakoztató center lehet itt Magyarisztánban, már ha egyszer jók lesznek a driverek.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • Peat;)

    veterán

    válasz falijja #91 üzenetére

    "ezt is mint a konzolokat játékra fejlesztették ki nem arra hogy ezen netezzek arra ott a jó öreg pc" Tegyük fel hogy igazad van. Melyikre van több játék jelenleg, egy ilyenre vagy a PS4-re vagy az Xbox One-ra? Akár együttvéve a next gen konzolokat? Attól mert van ps4 nem jelenti azt hogy automatikusan van rá játék is, mivel nincs kompatibilitás. Gyér a kínálat és a pc-től nem a következő egy évben fog élesen elszakadni, ha megnézed a bejelentett címeket a legtöbbje érkezik pc-re is, e mellett ott vannak a már megjelent nagy címek agyonakciózott árakkal. De az új játékoknál is szinte kétszeres játékárak vannak. Írtam feljebb hogy nem kétlem hogy a konzol a fő platform és én is veszek majd megint, de most a kezdeti időszakban egy ilyen géppel több játék van és azok is sokkal olcsóbbak. Ez jelenleg tény, ami csak idővel fog változni.

Új hozzászólás Aktív témák