Új hozzászólás Aktív témák

  • ChoppR

    tag

    Végre ZR tulaj lettem. Kb. a nyaram ráment, mire találtam egy olyan telefont, amire mindig is vágytam. Persze folyton lesz jobb, meg szebb, meg bla-bla, de amit én akartam, annak a ZR tökéletesen megfelelt. A 2 gb ram, a 4 mag, az 1,5 ghz egy darabig elég lesz, hogy ne akadjon meg rajta semmi. A HD kijelző számomra nagyon szép és részletgazdag, de mivel nincs ilyen téren tapasztalom, mert egy 2,55 colos X10 mini pro-m volt eddig, ezért nem mennék bele a kijelzők csatájába. Nekem tökéletes. Van a telefonon egy-két filmelőzetes. El tudnám képzelni, hogy egy hosszabb úton bekapcsolom, és megnézek rajta egy sorozatot, vagy egy filmet.
    Na de első benyomások. Mikor kibontottam, akkor azért picit csalódott voltam. Tudjátok, ha 120 ezer Ft-ot rászántok valamire, akkor az legalább sugározza, hogy "vazze, ennek van értéke". A hátlapja az, amivel nem vagyok kibékülve. Mondjuk szerintem pont a vízállóság miatt ilyen, de legalább valami fémes keretet rárakhattak volna. A sim kártyám nem illett bele, ezért bementem a Telenorba, hogy faragják micro-ra. Eddig csak 1X csatlakoztattam rá a fülest, de kicsit mintha sok lenne benne a magas, és kevés a mély. A csatlakozók nagyon ügyesen el vannak dugva. Azt nem tudom mennyit bírnak ezek a kis valamik, de szerintem ha nem napi 20X van rádugva a headset, akkor biztosan sokáig. Finoman kell velük bánni. A headset az nagyon jóféle, egy Sony MH750 (kb. 7e Ft lehet). Amire mindenképpen oda kell figyelni, az a hátlap, főleg víz használata előtt még egyszer átpattintani, hogy biztosan a helyén legyen. Megúsztattam kicsit, elmerültem vele másfél méter mélyre, és semmi beázást nem tapasztaltam.
    A dobozban a csatlakozó nem EU szabvány. Mivel van hozzá sima USB csatlakozó is, így a töltés megoldható, de érdemes szerezni rá egy ilyen toldást, amivel már be lehet dugni a hálózatba is. A fotó minőségével meg vagyok elégedve. Nem fényképezőgépről beszélünk, hanem egy telefonról, viszont azért a 13 MP sokat számít. Csak normál fotókat csináltam, teljesen tökéletes. Tetszik, hogy videózás alatt is lehet fotózni vele. Azt mondanám, hogy olyan képeket csinál, mint egy 13 MP-es telefon :)
    Jah igen, a csomag: benne volt ez a nem 220V-s csatlakozó, a headset, usb csatlakozó, meg a füleshez csere gumi. Dokkolóm nincs. Még nem láttam eddig hasznát, hogy szükségem lenne rá, de lehet beszerzek majd egyet.

    Szóval összességben nagyon elégedett vagyok a készülékkel, mert pont olyan, amilyet én szerettem volna. Vannak dolgok, amit lenyelek, mint a hátlapot, vagy hogy óvatosan kell a kis pöckökkel bánnom, és nem agyon nyitogatnom, nehogy egyszer mellé csukjam, aztán befolyjon a víz. Olyan telefont szerettem volna, ami több, mint a hétköznapiak, ami elég erős, hogy ne akadjon meg rajta semmi a későbbiekben is, illetve amit nem lehet minden második boltban, vagy szolgáltatónál kapni. Nekem nagyon bejön!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

Új hozzászólás Aktív témák