Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tovgab

    aktív tag

    válasz Metal99 #520 üzenetére

    Eddig androidos telefonokból mindig max. a középkategória aljáig választottam telefont (anyagiak miatt, mármint nem akartam sokat költeni rá). Sorba jöttek a rosszabbnál-rosszabb telefonok Voda Smart, Alcatel Ot-995...stb. Ekkor jutottam el oda, hogy nekem egy minden téren jól használható telefon kell és vettem egy 4X HD-t. Eleinte elégedett voltam, hisz elég nagy volt az ugrás (tegra 3, giga ram, 720P HD IPS kijelző), de hogy pont egy Nvidia által tolt chipset alatt kell bajlódni a játékokkal, azt nem vártam volna. Emellett melegedett rendesen a használattól, de legalább még gyorsan is merült! :) Szóval pár hónap után megint ott tartottam, hogy na ez már jó irány, de még mindig valahogy nem klappol. Ezek után szemeztem egy Iphone 5-tel és nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy vegyek-e, mert smooth, pörgős, nem akad, nem reccen meg, kifogástalanok az appok, stb., de igazából sosem voltam apple fan, vagy ios párti (de nem vagyok hater sem, csak egyszerűen nem jön anniyra be a rendszer), úgyhogy lemondtam róla és pont ekkor jelent meg itt mobilarénán a teszt az S4-ről, mondom ez az: Snapdragon 600, 2 giga ram, fullHD samoled! Hát megvettem, kibontottam, jött a wow érzés, h végre megvan. Gyönyörű kijelző (tudom ez szubjektív, van aki szereti az amoled színeit, van aki nem, én megértem mindkét tábort), jó (jobb) akkumulátoros üzemidő. Teltek múltak a hetek, de valahogy mégsem állt össze a dolog. Meg-meg reccent a teló, igaz, hogy csak néha, de akkor is; mondom ennyi pénzért nem ezt várja az ember! Azt gondoltam, hogy az S4-gyel meglesz az első olyan telefonom, amin akadásmentesen fut a droid és emellett csúcshardver dolgozik benne, de hogy úgy mondjam csalódnom kellett. És ekkor jött a Z Ultra, szerelem volt első látásra. Mind a külső, mind a vízállóság, anyaghasználat, az új triluminos kijelző, na és a Snapdragon 800. Az újabb Sony-k dizájnja nagyon megfogott, + a fokozott strapabíróság, de eddig a kijelző gyengesége tartott vissza a vásárlástól. De itt már ugye ez a probléma nem áll fenn és mondhatom nem csalódtam benne. A kijelzője gyönyörű és a max fényereje valami brutális, az akksi jól bírja. Reggel 6-kor töltőről levéve a 4X HD délben (kb. 30 perc telefonálás, wifi, 3G, egy kis játék, kijelző auto-n) olyan 55-60% volt, addig a Z Ultra vígan 80 fölött van! És végre lett egy telefonom ami nem akad meg, nem gondolkozik, nem lehet zavarba hozni, egy szóval: olyan amit elvár az ember egy csúcskütyütől. Úgy érzem érdemes volt váltani. A mérete elég mellbevágó elsőre, mindenképp személyesen mentem el érte Pestre, gondoltam ezt nem rendelhetem meg látatlanba. De amint megláttam, megfogtam tudtam, hogy kell és nem bántam meg. Amúgy is lassan lehet hozzá kapni a SBH52 típusjelzésű handset-et (nem véletlenül írtam handset-nek), ajánlom figyelmedbe, nem szar cucc![link]
    A kamera tényleg pocsék, de az engem pont nem érdekel. Kb. tömören ennyi! Ha van még kérdés, jöhet! :D

    O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

  • Ferenczi Áko

    addikt

    válasz Metal99 #585 üzenetére

    Nekem működött!

    Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

  • Aszi10

    tag

    válasz Metal99 #585 üzenetére

    Teljesen tökéletesen működik.:)

    "A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

  • beteg

    őstag

    válasz Metal99 #589 üzenetére

    A computeruniverse.de -t tudom ajánlani.
    Ha az első napot túléled vele, akkor örök szerelem! :)

    Csak futni kell!

  • Alias LaLee

    tag

    válasz Metal99 #589 üzenetére

    Milyen a telefon????
    Hát....
    Nagy :)
    Kb 2hete van meg,és eddig semmilyen panasz nincs rá.
    Nem nagyképűség de ez így van,
    Egyszóval TÖKÉLETES!
    Én Németországban vásároltam a mediamarkt-ban 180ezerért így gyári garis.
    De otthon jóval drágább, szerintem érdemeseb a mobilbirodalomban megóvásárólni 2év bolti garival 152ezer ez nagyon jó ár.
    A bolt megbízható eus készülékeket árúlnak.

Új hozzászólás Aktív témák