Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Epsylon

    aktív tag

    válasz Hobbbyt #32 üzenetére

    De, ha a Sony a saját technológiáját használja a kijelzőnél, akkor tudják mire verni a mellüket, tudnak saját fejlesztést más pofájába dörgölni és nem kell más újítása után szabadalmi díjjat fizetni és így vagy két dollárral olcsóbban lehet előállítani a mobilt. :DDD
    Engem mondjuk nem aggaszt a betekintési szög. Szerintem csak nekem kell látnom a kijelzőt. Viszont ennyiért már legyenek már élesebbek a színek!
    Bár, ezek mind csak másik telefon mellett feltűnő dolgok.. Ha nem lenne hasonlítgatva, le se szarnánk.
    Engem inkább a kilógó üveglap(digitizer, hátlap) riaszt el tőle. A Z-nél a keretben van, nem 1mm-rel kilógva. Akárhova is rakom (asztal, zseb, fiók, táska), mindíg az üveglapok széle fog először hozzáérni a felületekhez. Az meg nem biztos, hogy szerencsés dolog.. Tuti, hogy lesz pár törött/repedt/lepattogzott kijelzős pár hónap múlva itt a Hardveraprón. :DDD
    Nekem a Z-hez képest nem mutatott akkora fejlődést, hogy ez érdekeljen jobban..
    Nagyobb órajelű prici? És? Minek? A RAM ugyanakkora.. Nagyobb akksi, nagyobb fogyasztás.. Lehet, hogy ez tovább bírja szuflával, de annyit nem szoktam utazni, hogy azt az időt a Z ne bírja ki töltő nélkül.
    20MPx kamera.. Há' minek? Nem szokásom órákon keresztül fényképeken zoom-olgatni.. Aki meg igen, mert ez a munkája, az meg vegyen egy professzionális fényképezőgépet és ne egy telefonnal madárkodjon!
    Alu keret vagy üveg keret. No, ez ízlések és pofonok.. Nekem mindkettő bejön.
    Ami tényleg jó, az a jack bemenet. Dehát csak amiatt meg nem veszünk telefont. :DDD

    A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

  • FragMaster

    addikt

    válasz Hobbbyt #39 üzenetére

    Na ezt amikor egy korábbi honami cikkben elejtettem jöttek a facepalm Pickardok dögivel :D [link]

    "FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

  • soldier2

    őstag

    válasz Hobbbyt #69 üzenetére

    Ez bullshit te is tudod. Szemből nézve az égvilágon nincs semmi gond a Z-el. Z1-em nem volt, így nem tudhatom. Mégy egy 10"-es tabletnél sem az a gond, hogy a szélek felé invertálódik (20" feletti monitoroknál is marginális ez a probléma), hanem mert ott nem tudod huzamosabb ideig optimális szögben tartani.

    Aki meg azzal jön, hogy ezért a pénzért nem akar kompromisszumot kötni az előbb utóbb felébred édes álmából és rájön, hogy az egész sz..os élete egy nagy kompromisszum. Mindig, mindenhol másról sem szól az életünk. A lényeg, hogy megtaláld azt a készüléket, ami SZÁMODRA a legjobb(S4, G2 One mind-mind rendelkezik 1-1 esetleg még több hibával amiért egyeseknél nem jön szóba).Ha neked az a fontos, hogy a kijelzőt ne kelljen elfordítanod amikor a haveroknak mutatsz valami (mer az má' milyen ciki), vagy a barátnőddel nyaraláskor esténként filmet akartok nézni a telefonon (mert egyéb időtöltés épp nem jut eszetekbe - itt azért érdemes elgondolkodni, hogy barátnőt cseréljen az ember vagy telefont :) ) akkor ez sajnos nem a ti telefonotok. Akinek meg egyéb dolgok a fontosak azoknak bejöhet. Nem kell itt napokig fikázni vagy utolsó erődig védeni ezt a technológiát (annál is inkább mert a fórumozók nagy része nem fog kiadni 200K-t egy telefonért - persze azért véleménye lehet róla. No comment.), értelmetlen. Én azért titkon örülök a sok kijelzőt szidó kommentnek, mert talán ezektől egyszer valaki a bőrfotelban is észbe kap Tokióban, hogy beszállítót kéne már váltani. És ezen mi mind csak nyerhetünk.
    Én megveszem a Z1-et mert számomra nincs igazi alternatíva. Utolsó 3 telefonomból 2 elázott, a 3. szeretném ha más halált halna. S4 aktiv nagyon nem jön be, feleségemnek Z van (2 ugyanolyan teló egy családba. Ne már. Azt sem fogjuk tudni melyik kié amíg a kijelző be nem kapcsol :) ). A következő modellt megvárni meg nem szeretném, elég lesz nekem a 4 hét kiképzés a Nokia Xpress Music-al míg a Z1 kapható lesz. Akinek meg más kell, vegyen mást, és legyen boldog vele.
    Bocs ha kicsit hosszú lett. Ígérem nem írok egy darabig.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák