Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    A kijelző témához a margóra:
    Fel nem foghatom, hogy min megy a vita. Én nem nézem oldalról, te minek nézed, de hülye vagy, pont az a jó, hogy nem látszik, mert nem lopják el a bankkártya kódot (ez lol-különdíjas amúgy), minek akartok rajta ketten filmet nézni, én 173,593 fokból sosem nézem, szerintem a Z is tök jó, az AMOLED hányás, de nem mert a TFT és az IPS az ugyanaz, te ki tudatlan... lyézus.

    Semmi baj nincs ezzel a kijelzővel. Most épp hetek óta egy Z-t használok, hónapokig volt Xperia S nálam, láttam rajta mindent, mindig. Csak ha melléteszel valami mást, akkor észleled, hogy a másik jobb. Jobb ránézni, jobb olvasni, jobb használni. Attól még ez nem lesz egy rakás kula, ezt kéne felfogni. Ha nem ez a fétised, akkor halálosan mindegy, csak vigyázz, hogy ne tegyél mellé egy G Pro-t, egy P6-ot, egy S4-et, vagy egy BB Z10-et. Vagy bármi mást :D

    Elképzelhető, hogy erre is jön majd frissítés, mint a Z-re. Az azért egész sokat javult. Jelen tesztben a már frissített Z szerepelt, tehát a Z1 kábé azt a szintet hozza, mint a frissített Z. Nem olyan retek, mint az eredeti Z volt, mert az vállalhatatlan, tényleg.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák