Új hozzászólás Aktív témák

  • Strengar

    tag

    válasz w333 #155 üzenetére

    Már tényleg nevetséges amit művelsz....
    A kutya se kíváncsi a bazári műanyagból összetákolt koreai meg kínai szemeteidre.
    Nálam pl szóba se jöhet egyik sem az általad felsoroltak közül.
    1: Ha már ennyi pénzt adok egy telefonért az ne olyan anyagból készüljön, mintha valami búcsúban vásárolt matchboxból alakították volna át, de főleg ne ilyen lakkozott istennyila legyen.
    2: Kijelző - Amoled élből kiesik, egyrészt még az s4-ben is kékül szürkül a kijelző ha csak egy kicsit is megdöntöd, főleg a fehér és világos színekre jellemző. És igen kimondom, hogy aki ezt nem látja az vak. Plusz ha egy kicsit érdeklődik is az ember, a technológia után akkor tudja, hogy fizikai korlátokba ütközik a színképzése annak a panelnek. Másrészt a túlszaturáltság miatt ha nem is alkalmatlan, de jelentősen megnehezít minden nemű komolyabb fotózási próbálkozást. Egyszerűen idegesít, hogy akár monitoron vagy bármin vissza nézve nem ugyan azt adja vissza mint amit én elképzeltem. Ez mind mind plusz utómunkát jelent a képeknél, vagy előre kell kalkulálni a fénykép készítés előtt. Arra meg már külön ki sem térek, hogy már most találkozni beégett kijelzős s4-ekkel aztán fél éve vannak a piacon.
    IPS szintén a túlszaturáltsága miatt bajos, meg az egekben lévő fogyasztása sem csábító, főleg ha ténylgesen sokat aktív a kijelző, ami nekem elengedhetetlen tehát kiesik.
    Marad az SLCD3 és a TFT. Nyilván az slcd nekem is jobban tetszik csak ugye pl a HTC-nél meg más dolgok miatt kell kompromisszumokat kötni. még pár preferencia
    - LGnél gyakorlatilag nem létezik se softveres se technikai support. Kínai telefonokról nem is beszélve
    - Samsungon Laggol a szoftver az adott idő legerősebb hardverén? nevetséges... ja és a kezdeti szellemesedésre már ki sem tértem külön a kijelzővel kapcsolatban.

    Ha már sokan indokoljátok, hogy nektek miért nem kellene, akkor tessék itt van pár indok, hogy valakinek meg miért lehet ez az ideális telefon.
    IP58 meg akkor plusz kb minden piacon lévő készülékhez képest, mint ide Moszkva.

    És még egy utolsó gondolat mert sokaknál szerepelnek olyan érvek, negatívumként akár ennél, akár más készülékeknél, hogy a hajam égnek áll. Jegyezzétek meg, a felhasználó hozzá nem értéséért, vagy hanyag kezeléséért sosem a készülék a felelős.

    A szerkesztőkhöz: Előre is elnézést a kritikus hangvételért, de egyre kisebb kedvvel állok neki egy cikknek. Gyakorlatilag egyre inkább eltűnik a szakmaiság a tesztekből. Engem például hullára nem érdekel, hogy milyen egy telefon kijelzője, ha épp döntögetik vagy a holdról nézik. Pontos fényerő, Kontraszt és fogyasztási értékek annál inkább. De ilyenek sosincsenek. Kameránál szintén nem tud érdekelni, hogy automatikával miket lő a készülék. Igazán odaadhatnátok néha olyanok kezébe is akik értenek a fotózáshoz csak egy 5-6 normális kép erejéig, hogy valóban kiderüljön mit bír a cucc. És kövezzetek meg de a Z1-es MATV adás is inkább tűnt komédiának mint valami összeszedett, elektronikával foglalkozó műsornak. Ledaráltok pár papírról bemagolt adatot aztán megy a jópofizás. Ez tetszik a laikusoknak meg ezt értik meg, de van aki kicsit többre vágyik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák