Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Sziasztok! December 10-étől vehetek új telót a T-nél, mert lejár a 2 éves hűségem (ami a gyakorlatban csak 21 hónap valójában (természetesen 24 hónapig törlesztek, de 21. hónaptól vásárolhatok új készüléket)), és eddig az M2 és a G2 mini között vaciláltam, de elriasztott pár dolog: a T felárazta őket, és rohadt drága most az M2 és a G2 mini is, ráadásul megnéztem az M2 méreteit, és akárhogy számolok, az nekem (és a zsebemnek) már nagy méret, a G2 mininél meg nem tetszik a hátoldali fizikai gomb, és hogy a tokok esetében az a hátsó rész nincs védve. Úgyhogy a 3. esélyes az SP, és még tetszene is, hogy nem 4.4-el adják, hanem 4.3 vagy 4.1-el, mert a belső tárhelyből Jelly Bean-el 5.x GB használható, míg KitKat-nél ugyanez 3.8 GB körül lenne... A T-nél már kifutó terméket írnak a webshopjukban (de még van készletük, nem is kicsi), szerintetek aminél most kifutót írnak, az dec. 10-én kapható lesz még? Remélem, hogy igen, nagyon bejön az SP minden paramétere, és sokkal jobb telefon lenne, mint a mostani S Advance-em.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák