Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smileismarci

    tag

    válasz gyuribácsi88 #923 üzenetére

    hát elméletben cserélik, de fizetni kell 4500ha nem ott veszed a telót de ha jó ügyintézőt fogsz akkor ingyen (t-mobile)

    [ Szerkesztve ]

    #%

  • hallador

    addikt

    válasz gyuribácsi88 #923 üzenetére

    Szia,

    Pont így jártam ahogyan Te, de még meg is szívtam picit.

    Nekem egy 2005-ös sim-em volt. Az az nem lehetett levágni mert az elektronika tönkre ment volna. Sajnos a szolgáltatók pénzt kérnek, ha csak úgy oda mész a Vodafon 7000 Ft-ot, a T 4500 körül. Mivel én Angliában kértem hozzá micro sim-et ezért ki kellett volna fizetnem 20 pound-ot, de mivel kiemelt ugyfél a cég, aki fizeti az előfizut, kaptam egyet ingyen.

    Egy szóval úgy kell odamenni, hogy a készüléked kiírja, hogy nem látja a sim kártyát, akkor ingyen kutya kötelessége cserélni a sim-et, akkor is, ha sima úgyfél vagy, ilyenkor meg kell mondani, hogy micro simet kérsz. Helyben átpakolják az új simre a számokat egy replikátorral, meg aktiválják is.
    A régi simet is visszakapod.

    A Dolog úgy néz ki, hogy a midro sim is sima sim méretben kapod meg, tehát bele tudod tenni a régi telefonodba, mikor át akarod tenni, a micro simes telefonba, akkor a perforációnél ki tudod törni a micro simet a teljes méretű műanyagból.

    Ha úgy mész oda, hogy Te új készüléket vettél, akkor 90 % hogy kifizettetik veled.

    --------
    Ha a készüléket az adott szolgáltatónál veszed, akkor megajándékoznak egy micro simmel, mert nem tudsz telefonálni a telefonnal.

    (#925) gyuribácsi88:

    Ha a T-nél veszed, akkor logikusan nem kell fizetned a Micro simért. Csak akkor, ha máshol veszed. Hiszen magához a telefonhoz is jár egy SIM. A Régi simedtől függetlenül is ez benne van az árba.

    A Kártya levágással azért vigyázz, sokszor okozhatja, hogy nem érzékeli a telefon a levázot simet, pláne, ha jól elhasznált a SIM, ne talántán nagyon öreg, mint az enyém is volt.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák