Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomajdon

    aktív tag

    válasz Simba86 #36267 üzenetére

    Legyszives ne nezz hulyenek, es ne targyaljuk meg a szovegertesi kepessegeim, koszonom. Amugy szerinted a flash tool nem wipe ol mindent amikor ujratettem a 4.1-et? Erdekes a 4.1 mukodik eleg jol, a 4.3 baszakszik csak.

    Oliwire: ebben igazad van, csak ki kene rootolni a telot, majd leszedni a sok bloatwaret es akkor mukodne, de nekem mar nincs ezekhez kedvem... Akartak vegre egy jol mukodo telot, amit nem kell hackelgetni hogy menjen rendesen. De ahogy latom az android ilyen. Az 1GB ram tenyleg keves, foleg hogy 700-800 az elerheto, abbol 200 at elvisz az fb, messenger, viber es arra rajon a chrome es a tobbi magatol elindulo szar, amit nem is tudok, hogy rajta van a telefonomon. Azt veszem.eszre, ahogy az ember kezdi belakni az androidot, az akkor kezd el lassulni, es lehet ujratenni. A bmw-s hasonlatod is helytallo, de azert az mas. Ha nyomod neki hamar tonkremegy, de ugyan ez igaz mas markara is. En altalaban vigyazok a cuccaimra.

    Air: 4 androidos telefon utan kezdek rajonni en is, hogy az android soha nem.lesz az en igenyeimnek megfelelo. Az elejen tetszett a moddolgatas, de mar csak egy minden "parancsra" rogton ugro telefont akarok, amit csak frissitgetni kell. Az iphone pont ilyen. Barmennyire is nem szeretem az applet, az iost jol megirtak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák