Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Classius

    aktív tag

    válasz gabancs #2544 üzenetére

    Az xperia l most hogy jön ebbe a topicba? Magasrol tojok hogy ott milyen hibak vannak ha az en keszulem szuper ;)

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Pistakiss

    őstag

    válasz gabancs #2544 üzenetére

    Háát!
    Szerintem kezdj szétnézni más telefon topikban!
    Már milliószám leírták, hogy egy ilyen topikba a legtöbben azért jelentkeznek be, mett a problémáikra, valósakra, találjanak megoldást, tehát eleve ilyen hozzászólásokkal találkozhatsz, többnyire. A másik réteg, akiket érdekli a telefon és információkat gyűjt róla, a harmadik a trollkodó, akiknek halvány szándékuk nincs ilyen telefont venni, csak mondvacsinált, valakitől, aki mástól hallotta, fals információkra alapozott hamis képet alkotnak róla. Persze ezt más topikban is meg lehet találni, hisz egyeseknek ez a lételemük, a rémhír terjesztés, a hitelrontás és dicsekvés a saját, más márkájú készülékükkel, ami persze mindent űberel, csak bele kellene olvasni abba a topikba is, hogy láthassuk ott sem fenékig tejfel minden.
    Ezt azér írtam, a lányomnak van ilyen telefonja, hogy minden információt, pozitívat és negatívat is, erős szűrőn kell átereszteni, mert könnyen tévútra térhetünk.

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

  • darvinya

    titán

    válasz gabancs #2544 üzenetére

    Ne haragudj, de hogy jött ide a L.

    Kezdem azt érezni, mint Haj tömeg fórumtársnál.
    1. Irigykedik, de nincs rá pénze és idejön Troll-kodni.
    2. Meg van már a kiszemelt telefon, de a választás megerősítés érdekében jön Troll -kodni.

    Nézd egyszer leírtam a véleményem az SP-ről, de akkor sem fogom fikázni, mert nekem nem ér meg ennyiért.

    Ha már legyen fika akkor sA(RO)MOLED-et napfényben annyira látszik, mint egy fekete plasztik.
    Aztán keresheted az árnyékot ahol talán látod is mi van a kijelzőn.

    [ Szerkesztve ]

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Új hozzászólás Aktív témák