Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozso1989

    őstag

    válasz Sordoran #12696 üzenetére

    Pedig ez az akksiidő szerintem teljesen jó... sőt! A Google Now-t kapcsold ki és akkor nem fog ébreszteni a Google keresés többet (elvileg). Igazából MO-n a GN 90%-a amúgy sem működik....

    Másik még a helyszolgáltatások beállításánál, a legalsót lődd ki (google helyszolgáltatása). Ha nincs bekapcsolva a gps, akkor is szívja az akksit, wifin folyamatosan küldözget a guglinak rólad mindent. Ezeket szokták tanácsolni (mint a sony szervizes a húzd újra SUS-sal :DDD ), és többé-kevésbé beválik.

    Még ami k*vára szívja az akksit, azaz istenverte térerő (ez a legjobban). Nekem valamiért a nap 99%-ában sárga a térerő csík, sosem zöld, pedig Budapest közepén élek/dolgozom, nem értem ezt az egészet. Zöld térerővel kb. az akksiidő megduplázódna... lehet a SIM a ludas??? Majd 4.3 után bemegyek a T-be SIM-et cserélni, ha nem javul semmit.

    Most is ránéztem, vicces... amíg metróztam full zöld volt a térerő... amióta kijöttem az aluljáróból sárga (félóránként -1% akksi). A föld alatt jobb a vétel, jó tudni! xD

    HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Új hozzászólás Aktív témák