Új hozzászólás Aktív témák

  • Doo!

    tag

    Jól olvasható a kijelző, de ahogy Parázs fórumtárs is irja, az automatikus mód ...hááát nincs a helyzet magaslatán. A fényerő mellett háttér fényt is lehet kapcsolni, igy elég jól olvasható napsütésben is. Nem egy IPS, de ennél jobb kijelző telefonba nekem nem létfontosság. Felbontás bőven elég, nagyobb internetes tartalom megjelenítésére is kiválló. Tű éles kép, ha szemből nézem gyönyörű, ha kicsit oldalról akkor már "megszűnik a varázs" Ha nem pont szemből nézem kb 40-45fok addig gyönyörű.

    Nagyon jó képeket készít, legalábbis a telefonon jól nézki amennyiben van kellő fény hozzá! Exmor ide vagy oda éjszaka ezzel felejtős a dolog. A pc-re feltöltve a képeket, háááát itt már hagy némi kívánnivalót magaután, de azért így is vállalható. Videót még nem készítettem.

    A hátsó hangszóró kifejezetten hangos bár zenére alkalmatlan (mint minden mobil) de kihangosításra jó. A fülest átlag alattinak mondanám, eléggé oda kell szorítani a fülemhez, hogy mélyet is halljak. A beszéd hangerő jól érthető halknak nem mondanám. Pályaudvaron a hangosbeszélő mellett simán érthető, persze lehet hogy egy légkalapács mellett már nem lesz használható, de nem is erre tervezték.

    Youtube, face, rádió track id hasít minden, tényleg nagyon gördülékeny semmire nem kell várni. A weboldalak és a fényképek zoomolásánál sem akad. Súlya azért van :D érződik hogy van benne anyag!

    eddig nem fagyott 1x sem (mondom ezt fél nap után :D )
    Matrix 2 és 2év békjóval 67 900 Magyar forintot kérnek érte

    -HajTömeg-
    Ha már maddox12 fórumtársunk elkanyarodott BP-től észak nyugatra akkor én had kanyarodjak dél keletre
    Békéscsabán a Tescoban van egy voda kirendeltség és ott tudtam megnézni, de ott is csak egy makettet később egy ismerősömét tudtam megnézni, de az egy külföldi példány.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák