Új hozzászólás Aktív témák

  • Parázs

    csendes tag

    Sziasztok!
    Először is köszönöm a segítséget, mindenkinek!Ne haragudjatok,de nekem, mint mondtam bada-s készülékem volt és abban vagyok otthon, számomra az android az új dolog!
    Először is a barátnőm a kijelzővel arra célzott, hogy a samsung s 8500-as wawe fényesebb kijelzővel rendelkezik és nem halványul ,ha elfordítod a képernyőt és ebben igaza van! Ma be kellet mennem egy zárt helyre, mert nem láttam a képernyőn, hogy ki hív a napfényben!(automata fényerőn volt)
    Akkor pár tapasztalat: Párszor tapasztaltam, hogy az alkalmazás nem indul el....hiába nyomok rá...
    tényleg nem mindig veszi be a képernyő az érintést, de nekem ez nem gáz..(ezt nem vízszintes felületen produkálja!)
    Akivel beszélek azt mondja rendben hangosan hall engem, nekem viszont oda kell nyomnom a telefont a fülemhez..( legnagyobb hangerő) legalább is úgy hiszem.
    Ma jött pár sms-em valahogy nem tűnik el az értesítésnél az 1-es szám az sms értesítőről..Azt sem értem, hogy miért nem lehet az sms üzenetekben a következő sms-re átlapozni...(bada ezt tudja)
    A rádiónál, váltakozik a mono-stereó adás kb 3-5 másodpercenként...és ez hallható is..
    A többi dologgal egyenlőre ismerkedek és kapkodom a fejem, hogy miket tud!
    Tehát elképzelhető, hogy csak én bénázom...
    Majd még írok, ha lesz tapasztalat...

Új hozzászólás Aktív témák