Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz callmeakos #16103 üzenetére

    Én pl a hétvégén tettem-vettem otthon, közben a Walkman app a háttérben játszott egy Rejtő hangoskönyvet,
    közben a Maxthon böngészővel követtem ezt a fórumot. Mellette a gyári Facebook-ot is megnéztem időnként.
    Az onnan nyitott hivatkozásokat szintén a Maxthon-nal nyitottam meg. Ami ugyan néha újra töltötte a lapot, ahogy a facebook is (akkor viszont az sem, ha ki volt nyitva a komment ablak, vagy meg volt nyitva nagyban egy kép), de a Walkman egyszer sem zárt be közben. Több, mint a felét végighallattam így. A Chrome-ot nem használom, így viszont ara tippelek, hogy vagy a Chrome foglal annyit, hogy "kitúrja" a memóriából a Walkman-t, vagy a kettő memóriakezelése akad össze. Többektől olvasom, hogy az Opera sem zárja be. Az nem jelenthet semmit (1GB RAM ide, vagy oda), hogy a Chrome 86MB, a Maxthon meg 15 sincs? Nem reklámozni akarok, de ha egyszer nekem az bevált, akkor azt használom, és így kiküszöbölöm a bezárogatós problémát.
    Ez csak személyes tapasztalat.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák