Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Az a gond, hogy nagyjából 2000 hozzászólást generált a 4.3-as problémakör. Menet közben olvastam itt néhány hasznos információt a telefonnal kapcsolatban de fogadni mernék, hogy újra és újra meg fogják kérdezni. Egyrészt azért mert amúgy sem olvasnak vissza, másrészt meg azért mert amikor valaki már 200 hozzászólás után is azt olvassa, hogy sz@r, szemét Sony, még mindig nincs 4.3 akkor nem csodálom ha feladja és inkább újra megkérdezi. A hasznos dolgok teljesen elvesznek a nagy semmiben...

    (#15435) qamu74 : Jogod van hozzá, csak képességed nincs...ne is haragudj, de állításod szerint 40 éves vagy/leszel idén de úgy fröcsögsz itt, hogy azt már tanítani kéne...Engem például baromira nem érdekel a sírásod, de kénytelen vagyok elolvasni mert például még csak arra sem veszed a fáradtságot, hogy OFF-ot használj. Bár úgysem értesz egyet a Sony szidása és a türelmetlen megjegyzések nem tartoznak a telefonhoz...

    (#15436) misee85 Százszor inkább tokok meg fóliák hiszen ott lehet változás, de annak semmi értelme, hogy 312. alkalommal is le van írva, hogy :
    -remélmem lesz 4.3,
    -szerintem 50%,
    -szerintem 49,
    -szerintem nem lesz...

    Most komolyan hozzam ide az összes haszontalan hülyeséget csak az elmúlt 24 órából?!

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák