Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qwery

    tag

    válasz m4ddangel #484 üzenetére

    Két esteben érdemes flashelni új romot. Egy, mikor rosszalkodik a telefonod, ekkor mindenképp. Kettő, jó a telefonod, de legújabbdroidfétisiszta vagy, ekkor mégmindenképpebb.

    (Szerény) Véleményem szerint a legújabb, nem mindig a legjobb. Láttam már hivatalos frissítések által használhatatlanná "javított" telefonokat (pl S Advance). De ez nem általános. Ha van hivatalos frissítés úgy is jelzi a készüléked, ha a beállításokon belül a frissítésre böksz.

    42

  • CzGöbe

    tag

    válasz m4ddangel #484 üzenetére

    2,77 GB szabad hely volt, amikor elindítottam a Vodás telefont, most is van még kb 1 GB, hogy felpakoltam az én dolgaimat. Én most még nem használtam annyit, -számhordozás van folyamatban, a régit (M2) böködöm,- hogy a memória buggal találkozzam, de a szoftverfrissítés például ezért hasznos, illetve ha fejlesztenek is valamit, akkor kapsz új szolgáltatásokat. A Sony PC Companion nevű programját feltelepíted a gépre, rádugod a telót és nagyon alaposan, lépésről lépésre, "hülyebiztosan" megmutat mindent, mit mikor hogy kell csinálni, leírja mi fog történni, az egész folyamat nem tartott tovább 30 percnél, amiből kb az utolsó 15 percet végigizgultam, mert a frissítés már lezajlott, a telefont bekapcsoltam és nem látszott semmi, csak a bootképernyő, az a lila hullám... de szerencsére a 15. percben megjelent, h írjam be a PIN kódomat, úgyh nagyon örültem :D

    #Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

Új hozzászólás Aktív témák