Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz hkari #12 üzenetére

    Youtube mondjuk pont van, nem is akármilyen: MetroTube (és jobb állapotú, mint a 2-es vagy a 3-as... ;] )...
    3rd party, nem kellett bejelentkezni a használatához, és rengeteg mindent tud... előre letölt videókat, ha kéred, ha csak zenét akarsz hallgatni akkor csak a hangsávot játssza le, és háttérbe lehet rakni, le lehet zárni a kijelzőt, és zárképernyőn is vannak vezérlőgombjai. Ja, és nincsenek hirdetések benne, és zenelejátszás közben is elválthatsz az appon belül a videó oldaláról, akkor is tovább megy a lejátszás.
    A FB, a messenger valóban szarok, de szerintem eléggé ki van fordulva a világ önmagából, hogy sok fontos embernek ezek a meghatározó dolgok, aki csak erre használja az okostelefont, annak szerintem felesleges is.
    Lehet valakinek nem elég okos a W10, de az emberek 90%-ának bőven elég lenne a tudása, ráadásul még mindig baromi takarékos és eléggé megbízható rendsszer, pl. az én telefonom is nagyon gyenge androidos szemmel nézve , de még így is egy nagyon jól használható eszköz, nem dadog, nem hagy cserben.

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák