Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz atti_2010 #41 üzenetére

    Szerintem olyan ne nagyon legyen, mert erősen horrorfilmbe hajlana (lánctalpakkal eltaposott emberek, fagyottak, őrültek, stb.)

    #32: A dokumentumfilmek általában objektívek (ideális esetben), így szerintem elég jól bemutatták már mindkét fél részéről a dolgokat. Amúgy kik irányítanak? Csak nem a gyíkemberek? :DDD
    Egyébként amikor az amerikai filmeket és játékokat szapuljátok, gondoljatok bele abba, hogy nálunk pl ki szeretne olyan játékkal játszani, amiben a szovjetekkel kell legyalulni Budapestet, vagy a románokkal bevonulni 1916-ban Erdélybe, vagy 1919-ben Budapestre? A másik meg, hogy azért még maguk a németek is szégyellik a múltjukat, nem véletlen a nácizmus erős szankcionálása mostanság. Tudom, hogy az egyszerű katona jó esetben nem volt náci és kegyetlen, de a tevékenységükhöz már hozzátársult ez is, így nehezen képzelhető el pozitív hősként egy német katona egy játékban.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák