Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    Kicsit mélyebben is a játékról, ha már lett végre neki topik a bemutató által...

    Ki hogyan halad?
    Én miután megtudtam, hogy hogyan kell kezelni irányítani a játékot (amit egy a fejlesztők által kibocsátott, direkt e célú youtube videóból tudtam meg), vettem is meg az IAP-os 2x-os pénzduplázót, már csak támogatásom jeléül is.

    Mostanra ott vagyok, hogy már csak a Classic kinézet vár egyedül feloldásra, amit nem is akarok előre el spoiler-ezni magamnak, hogy utánanézek neten, hogy milyen. Akarom azt a meglepetést!
    Remélem ugyanaz lesz, mint anno 3410-es Nokián a játék, kíváncsi vagyok. :)
    Szerencsére a szükséges feladatok sem túl nehezek, pár óra játékkal teljesíthetőek is, viszont szerintem itt bugos az a feladat, miszerint érjünk el egy játékon belül 1500-1700 pont közötti eredményt.
    Ezt már megcsináltam elvileg kétszer is és mégsem ítélte teljesítettnek. Nem baj, ha már csak ez lesz hátra, akkor majd max kiváltom játékpénzzel.

    A powerup-okról.
    1. Jól értem, hogy a Supersizer hosszabbítja a kígyónkat? Csak mert ha igen, akkor ez gondolom egy kerülendő powerup, mert úgy gondolom az a jó, ha minél rövidebbek vagyunk. Igyekezni is szoktam elkerülni, de néha mágnessel mindenképp felveszem, viszont nincs időm megfigyelni, hogy akkor konkrétan mi is történik olyankor a kukaccal.
    Látom, hogy játékpénzzen fejleszthető ez a powerup. Mi értelme van ezt fejleszteni? Vagy én értek félre valamit és ez valójában egy pozitív tulajdonságú powerup lenne? :D

    2. A Snail powerup sem túl komoly, mert nem véglegesen lassítja a kígyót, hanem inkább szinte csak az első 5 másodpercre, aztán ugyanolyan gyorsan halad, mint előtte.
    Pedig kettő egységnyit már erre a Powerupra is költöttem, úgy tűnik ezt sem érdemes fontos prioritásban fejleszteni.

    3. Trailbraizer (na ezt most lehet rosszul írom).
    Ez a kedvencem. Amikor megjelenik a pályán, azonnal rohanok érte mindig. :)
    Tetszik, hogy különböző nehézségű (és persze ezzel arányosan jutalmazó) útvonalakon kell végigmenni némi plusz pénzért a végén.
    Ennek a powerup-nak a fejlesztésére már inkább látom értelmét költeni, mert bizony vannak olyan alkalmak, mikor nagyon gyorsan kell reagálni.
    Legutóbbi sikerem egy PacMan rajzvonal volt, 3xx pénzzért.
    Később jött volna valami maszk szerűség, 4xx-ért, de azt már nem sikerült. Bár még csak először adta be, szal első próbálkozás volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák