Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • winben

    aktív tag

    válasz MarciKING24 #835 üzenetére

    Én Note20Ultráról jövök, azzal se volt szoftveresen semmi gond. Az észrevehető, hogy ennek elég emberes procija van, LumaFusion-ben egymáson 4db 4K videósáv effektekkel szakadozás nélkül megy.

    A belső kijelző a mostani megerősített üvegű telókhoz képest érzésre is más. Ha vigyázni szoktál a telóidra akkor nyugodtan veheted ezt is.

  • Gabb0225@

    kezdő

    válasz MarciKING24 #835 üzenetére

    Én is Note 20 Ultraról váltottam, közben kipróbálva az S22 Ultrát. Egyáltalan nem érződik számomra félkész terméknek. Nem érzem azt, hogy szoftveresen ne lenne kiforrott. Én is nagyon sokat használom a Dex-et, de már áttértem egy Tab S8 Ultrara a Dex használatban. Az 2 egész napot elmegy, napi 7 óra folyamatos monitor összekapcsolással. Biztos lehet olyan dolgokat találni benne, hogy lehetne jobb, de mindegyik rendszerben van ilyen. Akkuval kapcsolatban Dex nélkül szerintem tök jól bírja, azzal necces az egy nap. Egész napos dolgozásra töltő nélkül nem megy, rá kell tölteni. De összecsukod és elfér a zsebében, valamit valamiért.

    Nekem jó véleményem van róla. Sokkal vagányabb, különlegesebb használni mint a többi tucat telefont. A kijelző ennek a rákfenéje. Még a hagyományos telefonoknál tudtam, ha nem töröm össze akkor nem lesz gond, nos ez ennél nem így van. Szerintem vannak azok a Foldok amiknek még nem állt meg a belső kijelzője és vannak azok amiknek már cserélték. Én nem tervezem azt, hogy évekig fogom használni, max 2 és váltok újabbra.
    Inkább a kijelző árát ráfizetem egy újra, mint hogy megvárjam mikor száll el. :)

Új hozzászólás Aktív témák