Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz ateszapa748 #792 üzenetére

    Hogy a Fold 4-el mi lesz, azt nem tudom, de a Fold 3 topicban volt tag, aki bizony békéltető testületig kellett eljusson ahhoz, hogy az egyik reggel kinyitáskor az addig előzmény nélkül jó kijelző függőleges ketté törése után a Samsung nagy kegyesen (méltányosságból) kicserélje az amúgy valami 215e Ft önköltséges árú alkatrészt.

    Volt 1-2 karc tok miatt a telón, de semmi kritikus, mégis el akarták hajtani, hogy ez nem garis hiba. Ez megdöbbentő volt: mind az eset, mind az eljárás..

    Illetve, a garis időszak után lehet számolni évi kb. 15.000 Ft belső fólia költséggel (sőt, ahogy itt olvasom a topicban, a Fold 4-nél még több a fólia probléma, mint a Fold 3-nál volt) ha valaki vigyázna a kijelzőre.

    S23 Ultra VS Fold 3 témában ami meglepő számomra, hogy az S23 Ultra milyen nehéz kézben tartva egy Fold 3 után. A papîrra îrt süly értékek ezt nem adják vissza érzésre. (Lehet, hogy csak azért, mert a vékonyabb Fold 3-at eleve mint egy nehéz eszközt kezeltem és szoktam meg, mîg az S23 Ultra még szokatlan..)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák