Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jancsiii

    tag

    válasz #67688960 #1390 üzenetére

    "...persze ha csak összevisza kamuznak itt egyesek hogy az övéknek semmi baja..." Ugye nem rám gondoltál? :U

  • Blueman3333

    csendes tag

    válasz #67688960 #1390 üzenetére

    Nagyon köszi a választ!

    Tegnap este óta megy a gép, de annyira lassan jön lefelé a cucc... :-(
    Igazából semmi bajom a tavalyi kiadással sem, (2013.06.13-i kiadás), már állítottam is vissza recovery-vel, de nekem nem ismeri fel a KIES, így nem indul el magától az újabb verzió, hivatalosan, neten át meg figyelmeztet, hogy módosított eszközöm van.
    Mondjuk az furcsa, hogy mikor vettem a telót, akkor recovery-vel csináltam mentés, és most mikor elbaszódott, csináltam vissza állítást, és mikor jön be a Samsung logó, akadozik a kép is, meg a hang is. Még egyszer vissza állítottam, de ismét. Valamiért nem jó az eredeti mentésem??
    Na mindegy, azért kéne az új frissítés, mert sajnos legalább 40 féle call recorder-t kipróbáltam, de a régbbi verzió nem enged felvenni egyszerre a mikrofonból, és a hangszóróból! Vagy egyik vagy másik, vagy tiszta lassú az egész! Nekem pedig néha fel kell vennem a beszélgetéseket!
    Valami ötlet vkitől, akinek működik valamelyik felvevő program??
    A régi xperia8 simán vett mindent...
    Valamint én úgy tudom az xcover8 szoftveresen, és hardveresen is a Samsung s3mini, az asszonynak az van, és root nélkül, simán vesz fel beszélgetéseket, kiváló minőségben!!
    Na remélem estére lejön az új verzió, és kitudom próbálni...
    A feltevése úgy megy, hogy felmásolom a kártyára, és recovery-vel a tömörített fájlt kiválasztom??
    Kiessel még nem próbáltam frissítést feltenni. Ott meg pda-ba olvastatom be??

Új hozzászólás Aktív témák