Új hozzászólás Aktív témák

  • #67688960

    törölt tag

    válasz Kris87 #333 üzenetére

    na most ehhez viszont pécéről kell írnom mert telón ez már kínzás lenne
    de értem, csak én nem úgy nézem a dolgokat mint te
    fuss neki még egyszer! ;]

    segítek most az egyszer(és utoljára?):

    megjegyzés 305:"mellesleg halkabb is a telefon mint a defy asszem"
    kérdés 306: "A halkabb alatt mit értesz? Hívás közben? A többlethangerő gombot próbáltad?"
    válasz 331: "-persze max hangon micsoda kérdés ez :-)"

    haladjunk tovább

    "Hálózatvesztésről pedig végképp nem beszéltem."
    na ebben részben igazad van, részben ezért is írtam az első(nem offolt) mondatom
    igazából ezt az egyszerűek kedvéért külön szét kellett volna választanom, így valóban olyan mintha nem egy többszereplős párbeszédbe kapcsolódtam volna be

    ;] de akkor had legyek már én is f**z ha már ilyen mód jogot formálhatok rá:
    "Mióta áttettem 2G-ről 3G-re (illetve automatára) a hálózat típusát azóta MÉG nem volt hangkimaradás egyik oldalon sem. A bluetooth füles viszont nem mindig működik elsőre, ki-be kell kapcsolni a gyors gombbal hívás közben. Feltettem a root-olt és kicsit kiherélt rendszert, azóta a cardio trainertől is megszabadultam. Készül már a CM 10.1 rá, várós."
    ;] hát nem is tettem fel kérdést! pláne semmilyen bluizéről meg cardió izéről nem volt szó, rootról meg terhes Cecil vagy Máriáról vagy miről se! jól vagyól te ott? :))

    szóval az előzmények(már ha még olvasod ezt a részt is. legközelebb simán nem válaszolok, most csak azért hogy ne tűnjek f**znak, vagy gondoljon mindenki amit akar)
    hogy ne csak én melózzak itt, a kérdés-válasz mi egyebet nem írom, csak az hogy hol van

    hálózatvesztés témakör
    1: 307, hozzá jött még a 308-as érdeklődő
    2: 309
    3: 331

    viszlát!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák