Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    válasz dc #2603 üzenetére

    Mert nekik így egyszerűbb, mármint a hivatalos márkaszervizeknek....alaplap csere, stb. vagy javíthatatlan -->vegyél újat.

    Egyébként nem feltétlenül ilyen helyre kellett volna bevinni. (nem tudom mennyire sürgős, itt nálunk van 1-2 bolt akik mindenféle okossággal foglalkoznak, valamikor jövőhéten megkérdezhetem neked, hogy egy tégla-tabbal tudnak-e valamit kezdeni és mennyiért)

    Ami linket beraktál, jónak tűnik, csak ugye a külföldre való postázás majd visszapostázás onnan, ami picit rizikófaktor....illetve nem ismerem ezeket, hogy mennyire megbízható maga a javítást végző cég.

    SD kártyának nincsen hozzá köze.

    Jeanneau: szia, lehet probléma vele, de nem ez az általános...illetve ha hibásan működne akkor szinte minden esetbe uninstallálható az adott program.

    rom frissítésnél, igazából azt mentsd le ami neked fontos és nincs meg máshol....(bár sokan használják pl: a TitaniumBackup progit, amivel akár minden lementhető és visszarakható...)

    Az uccsóra az elsővel válaszoltam is...ha nagyobb gebasz lenne (fagy-nem indul-újraindul-stb.) akkor természetesen egy gyári rom felrakásával teljesen szűz gyári állapotba állítható.

    ja és küldtem egy privátot.

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák