Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz smkb #18 üzenetére

    Aham,csak abban 256Mb RAM van. . . és nekem elhiheted nem mindegy.Továbbá egy tablet internet nélkül olyan mint egy kocsi kerekek nélkül.A wifi nem megoldás mert akkor kb a házból se nagyon viheted ki,ha meg folyamatosan scannelsz,hotspot után akkor meg gyorsan lefogy az akkud.Persze oszthatod neki mobilról is de akkor van még egy eszköz a zsebedben.Továbbá archos70-röl tabra váltva mondom neked,hogy megváltás az 1024 sor böngészés közben.Ha jobban megnézzük nagyon is drága az az archos,mert se 3G modul se gps meg feleannyi RAM,gyengébb akku . . . az archost vettem 210 fontért a tabot meg 350-ért 140-et nekem ezek az extrák simán megértek,főleg azok fényében,amit érzek a két készülék használata közben,kb ég és föld a tab javára. . . azt már csak mellékesen jegyzem meg,hogy minden sw frissitéskor mokolnom kellett a marketot,és még akkor sem látszott benne minden.Mert hogy az archosnak nincs market supportja,ami nagyon fájó pont!Most ezt a postot is ágyban fekve követtem el a tabról. . .
    Azért sikerült egy jó régi hozzászólásra reagálnom,sebaj akkor sem törlöm hátha valaki archos akar venni tab helyett :O

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák