Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    Üdv!

    Már lassan 1 hónapja TAB tulaj vagyok :D
    Egyáltalán nem bántam meg, telefonálásra is (BT Headset) használom, volt szerencsém BT-s patkánnyal és billentyűzettel is kipróbálni. Simán megevett mindent. A következő egy SE MBW-150 Classic lesz :DDD

    Böngészőnek azt javaslom, hogy a gyárit hagyjátok, és álljatok át a Miren -re, sokat javít.

    Nem rég (közvetlen karácsony elött) megjött a hivatalos dokkoló is, miniHDMI csati van rajta, még nem sikerült kipróbálni (még nincs itthon miniHDMI átalakítóm, nem soká lesz), de azt olvastam, hogy csak akkor müködik ha táp is be van dugva.

    Navi esetén Sygic Aura, veri az nDrive-ot (ma lett kipróbálva egy PNA-val szemben), a NavDroyd nagyon kókány megoldás, és a Google Navigation egyenesen nem működik (na, bumm, sosem jeleskedett kis országunkban). Amig az iGo-nak nem lesz TABos verziója marad az Aura. (Viszont én sem értem mi ez a hajcihő az igo mutánsok terén... igo-igo, a többire mindenki ejt magasról, az átlag usernek csak igo kell, hogy melyik mutáns az nem érdekli, csak amikor elindúl igo legyen kiírva).

    Backup szempontjából a Titanium verhetetlen, nagyon sok mindent meg tud tenni, többek közt a frissített rendszer progikat vissza építi a ROMba... (nesze neked reset).

    Roothoz, z4root, 1 gombnyomás 2 perc és meg is volt a root.

    Egyes progikat a Spare Parts segítségével föl lehet nagyítani tab méretre.

    Háttérképekhez nekem a gyári Gallery3d nem jött be (túl pixelessé tette a képekt), nekem a Crop Wallpaper jött be.

    VOIP esetén skype és TANGO (ezzel megy a videotelefonálás is).

    Firmware info:
    PDA: P1000XWJJ4
    Phone: P1000XXJID
    CSC: P1000XXJJ2

    Sorry ha már volt ami korábban elhangzott, de ev, több mint 300 hozzászólás kicsit hosszú olvasmány...

    https://blackfyre.ninja

Új hozzászólás Aktív témák