Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    Rákerestem a topikban, de semmi ide vágó értelmes dolgot nem találtam az FM rádióval kapcsolatban.

    Állítólag, tudja a készülék, csak picit ügyeskedni kell. Van aki már próbálkozott/foglalkozott ilyesmivel???

    Jelenleg a Tunein Radio-t használom, ami tökéletes, de ehhez mindenképp netes kapcsolat szükségeltetik, illetve a marketen található ugyan megtalált minden rádiót, viszont valami "internal decoder error" vagy ilyesmi hiba üzenetet dobot, amikor el akartam indítani valamelyiket. (így neten kellett keresgélnem egy ilyen progit)

    A lényeg, hogy én konkrét rádiót szeretnék, tehát nem netest, hanem antennásat. :K

    Olvasgattam XDA-n, hogy elvileg amiben Broadcom BCM4329 chipset van, azok alaklmasak FM rádiózásra. [link] Amerikai modelleknél, állítólag simán a SpiritRadio progival működésbe hozható (nálam ez sem csinál semmit, még a netes rádiókkal sem, bár lehet erre is rákeresek a világhálón), illetve XDA-n a miui és a CyanogenMod romokban írják, hogy működésbe hozható. Sőt az utóbbihoz létezik egy flashelhető patch is.

    No azt honnan tudom meg, hogy az enyémben ez a chipset van, illetve próbálta-e már ezeket valaki???

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák