Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zho-lee

    addikt

    válasz havri1 #81015 üzenetére

    Igen... jó lenne.. :DDD

    szerk: S4 zoom:
    "Bár az ember azt hinné, hogy belül ugyanazt találja, mint az S4 Mini esetében, de a képalkotási képességek miatt változtatni kellett a hardveren. Ezért egy kétmagos, magonként 1,5 GHz-re skálázott Exynos 4212 SoC dolgozik a burkolat alatt, a grafikai gyorsítást egy Mali-400 MP4 végzi. A sebességgel nincs is komoly probléma, minden egyből történik, gyors a menü, a programok megnyitására sem kell sokat várni. Érdekes módon a kamera szoftvere készteti a legtöbb morfondírozásra a hardvert, ha üzemmódot váltunk, akkor érezhetően megerőlteti magát a vas. Cserébe az exponálás gyors."

    Ahhoz képest jó drága, tudnék egyet venni.. (s3 beszámítással) de nem fogok. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

  • #01696768

    törölt tag

    válasz havri1 #81015 üzenetére

    Az a RAM miatt van szerintem. Tudom, hogy más rendszer, meg én teleszemeteltem :B de néha hihetetlen, mennyivel gyorsabb a férjem Nexus5-e (2GB RAM). Emellett még mindig nagyon mérges vagyok a samura a xar optimalizáció miatt, az S3 még mindig nagyon jó gép, ennél sokkal jobban kellene futnia!

    Juteszembe. Már ezer éve tervezem rootolni és ráereszteni a Greenify-t az applistára :D csak lusta vagyok hozzá (meg sokminden máshoz, ami precízitást és figyelmet igényel). A kérdésem az a tisztelt fórumozókhoz, hogy megéri-e. Mert ugye így nem fogom OTÁ-n kapni a csokisdroidot, meg majd csinálhatom vissza a szervizhez. Szóval csak akkor vágnék bele, ha van értelme. Kosztümös romok egyelőre nem érdekelnek, persze hamár rootoltam, ez gyorsan változhat. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák